Обмін/Повернення товара:

Обмін товару належної якості можливий лише за умови, якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу або наявності, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або повернути товар та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару

Гарантія на товар:

Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний і справний товар компанії Booster. Також ми надаємо 12 місяців гарантію на всі масажери Booster.

Якщо продукт прийшов в несправність не з Вашої вини, а також Ваш випадок не відноситься до не гарантійний випадків, які вказані в гарантійному талоні, Ви маєте повне право отримати гарантійне обслуговування нашою компанією протягом гарантійного терміну.

Зверніть увагу: гарантія поширюється тільки на товари, придбані на сайті booster-ukraine.com або на довірених сайтах партнерів при наявності гарантійного талону. Якщо товар придбаний не в нашому магазині або не у нашого партнера, в гарантійному обслуговуванні буде відмовлено.